Trabzon Şehri‘nin rakımının yüksek olduğu bölümde olan bu bölgede bir çok olanak mevcuttur bir önceki Zigana Dağı tanıtım yazımızda sizlere bahsettiğimiz üzere bölgede konuşlanmış et ve köfte yeme tesisleri özellikle Hamsiköy Sütlacı’nı tatmadan gitmenizi önermiyoruz. Bölge halkınında olukça severek ve isteyerek gittiği bir gezi yeri olan bu mekanda sosyal olanakların yanı sıra konaklama yapabileceğiniz apart tarzı konaklama evleri de yer alıyor.

Trabzon Zigana Dağı‘nda olukça hoş ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz örnek verecek olursak Zitaş tatil köyünü sizlere gitmeniz için şiddetle öneririz. Bu yerde hele ki kar yapmış ise aşağıda resimde göreceğiniz gibi doğal güzelliğin tam ortasında kendinizi bulacaksınız ve dinlenmek için bu yerden daha güzel bir yer bulamayacaksınız.

zitaskonaklama ziganadakarvar

 

Trabzon Şehri‘nde kar zamanı ve soğuğun olduğu zamanda bu yörenin havasını ve soğuğunu sevenler için gidilecek en güzide gezi yerlerinden bir tanesidir. Trabzondayım sosyal medya sayfamız üzerinden aldığımız mesajlar ile gezilecek ve ya bilgisini istediğiniz yerleri sık sık yazılarımıza eklemeye devam edeceğiz.