Trabzon Şehri karadenizin incisidir, şehrimiz yüz ölçümü ve doğal güzellikleri ile gezilmeye doyamayacağınız bir yerdir. Trabzonda Yaşam konularımızda da bahsettiğimiz üzere trabzonda yaşam nasıldır insanlar geçimlerini nereden elde eder nasıl yaşar konularımızı okur iseniz şehrimiz halkı hakkında da detaylı bilgi öğrenebilirsiniz. Trabzon’a gelmişseniz gidip göreceğiniz yerler az çok bellidir kesinlikle ön araştırma yapmışsınızdır en başta gidilecek yerler olarak dışarıdan gelenlerin aklında Trabzon Uzungöl ve Sümela Manastırı vardır.

Hiç şüphesiz ki trabzon şehrinde gezmeye doyamayacağınız yerler vardır yaşamınızı bile çok rahatlıkla sürdüreceğiniz bu şehrimize davetlisiniz buraları gezmediyseniz kesinlikle gezmenizi tavsiye ediyoruz. Eski haliyle ve yeni haliyle trabzonu sitemiz üzerinden göre bilir aradaki gelişim farkını ve farklılaşma sürecini yakından takip edebilirsiniz.

Eğer bir Trabzsonspor hayranıysanız ve şehrinizden uzaksanız yeni proje olan Akyazı Stadyumu‘nu web sitemiz üzerinden canlı izleye bilirsiniz. Trabzon Uzungöl turlarıbilim kurgu filmleri

trabzondayim trabzon-resimleri-2 trabzon_akyazi_yeni_trabzonspor_arena_stadyum_projesi_resim_fotograf_foto_07 a5

cephannlk3 uzungol_trabzon_892608 trabzonmeydan 6

ataturkkosku 28206418ef