Trabzon Saray Köfte Balık Restaurant ilk olarak Trabzon Akçaabat mevkinde faaliyete başlamış ve güzel yemekleri güler yüzlü personeli sayesinde şube sayılarını arttırarak Trabzon şehrimizde toplam üç yerde Erzurum’da ise bir yerde faaliyetine devam etmektedir. Şimdi kafanızda canlanan soruları yanıtlamaya başlayalım.

Saray Köfte Balık’ta yiyebileceğiniz onlarca güzel yemekler var özellikle adınında hitap ettiği gibi Köfte ve de Balık kesinlikle yenimesi gerekilen güzel yiyeceklerden bazılarıdır. Saray köte güzel köfte tadı ile vazgeçilmez bir yer olmuştur hem yerel halk hem de gelen ziyaretçiler için. Sabah kahvaltılarında da tercih edilen bu yer aile ile eş dost herkezle gidilip güzelce ziyafet çekebileceğiniz nadide yerlerden birtanesidir. Google arama motorounu kullanarak iligli yer için iletişim irtibat bilgilerine detaylıca ulaşabilirsiniz menüsüne ve orjinal resimlerine göz atabilirsiniz.

Trabzon gezilecek yerler bakımından ne kadar çok olsada yemek yenecek yerler bakımından da bir o kadar zengindir her yerin ayrı bir güzelliği tadı kesinlikle önerdiğimiz yerleri denemelisiniz diğer yazılarımızda ve gezdiğimiz yerlerden kareler ile görüşmek üzere.

Haburda da yemek ne saray 😉

Sahil Mevkii Otogar Yanı Akçaabat / TRABZON – Darıca Beldesi Samsun Cad. No: 2 Akçaabat / TRABZON – Palerium AVM / ERZURUM