Trabzon Kadınlar Pazarı trabzon şehir merkezinde yer almaktadır, şehir merkezinden atapark istikametine giden orta yolun üzerindedir ve aynı zamanda sahil yolundan da kadınlar pazarına gidiş vardır trabzon kadınlar pazarı nerede diye soracak olan arkadaşlar için tamamen bulunabilir bir adres tarifi olduğuna eminim 🙂

Kadınlar Pazarı nedir burada neler vardır soruları kafanızda canlandı özetle yanıtlamak gerekirse şöyle, köydeki ev hanımlarımız ve kendi emek işçiliklerini öne süren kadınlarımızın el emekleri ile yaptıkları tarımsal mamülleri getirip sattıkları yerdir, tamamen organik tarımcıdan halka en taze şekilde temiz ellerden sebze ve meyvelerin satıldığı alandır. Aynı yer üzerinde taze süt ürünleri satan dükkanlarda bulunmaktadır. Bu yerlerde tereyağ, süt, peynir gibi süt mamüllerinide bulabilirsiniz.

Bütçe olarak her keseye hitap eder ve oldukça uygundur tamamen doğal ürünleri bulabileceğiniz bir yerimizdir ev alışverişleriniz arasında yer alan sebze ve meyvelerinizi buradan alabilirsiniz hemen çevresinde bulunan balık tezgahları ve küçük balık halinden ise balık ihtiyaçlarınıza karşılaya bilirsiniz. Trabzon Kadınlar Pazarı Trabzon halkı tarafından oldukça sıklıkla gidilen ve alışveriş yapılan yerler arasındadır yolunuz düşer ise sizde taze ürünlerden satın alıp gerçek tatlarına bakmanızı tavsiye ederiz.