Trabzon‘a geldiyseniz Trabzon Hamsiköy de sütlaç yemeden olmaz. Sütlacı ile ünlü olan Hamsiköy doğa görseli olarak ta bir o sütlacı kadar güzeldir. Trabzon Hamsiköy konum olarak Zigana Dağı Erzurum istikameti üzerindedir. Kış aylarında daha görsel bir manzaraya sahip olan Trabzon Hamsiköy aynı zaman da yaz aylarında da gidilecek ve vakit geçirile bilecek bir yerdir.

Trabzon gezilecek yerler bakımından çok geniştir, ve trabzon hamsiköy ise gidilmesi gerekilen yerler arasında gelmektedir. Eğer sütlac yemediyseniz bu güzelim yere gidip muhteşem lezzetin tadına bakmalısınız. Gittiğinizde zaten yolun genellikle sol tarafında sıralanan yerlerde kapılarında yol üzerlerinde Hamsiköy Sütlacı yazan tabelaları gördüğün yerlere uğrayabilirsiniz.

Her yerin lezzeti birbirinden ayrı olabilir herkesin mükkemel tarifi kendine göredir, kimileri fındık ile kimileri kadayıf ile sütlacı yiyebilmektedir. Bizim size tavsiyemiz Hamsiköy Sütlacı nı fındık ile yiyerek gerçek lezzetini almanızdır şimdiden afiyet olsun diğer yazılarımızda buluşmak üzere..