Bu yazımızda sizlere trabzon boztepe kaleme alarak genel olarak anlatmaya çalışacağız. Trabzon Boztepe şehir merkezinin 3km kadar hemen yukarısında ulaşım yönünden de olukça rahat gidilebilecek bir konuma sahiptir. Bu manzarası güzel olan yere gelip manzaraya karşı semaver ile çay keyfi trabzon halkının ve gelen ziyaretçilerin vaz geçilmez yapılacak şeyleri arasında yer almaktadır zira zaten boztepeye gelipte semaver ile o manzaraya karşı çay içmeden dönmek olmaz.

Trabzon Boztepe şehrin tam üzerine inşa edilmiş ve açık oturma çay bahçesi tarzında ayrıca kapalı çardaklar da mevcut ziyaretçiler isteklerine göre herhangi bir oturma yerini tercih edebilirler. Şehre kuş bakışı bir bakışla baktığınızda şehrin hava alanı kısmından çarşıbaşı kısmına kadar tüm her yer gözükmektedir. Trabzon şehrinin en işlek olan meydan ise bu yerden o kadar güzel gözüküyor ki insan ve araç trafiğini rahat rahat izleyerek temiz hava keyif sürüyorsunuz.

Trabzon Boztepe gittikçe gelişen ve yerleşim olarak ta büyük yatırımlar alan neredeyse tamamen büyük semt haline gelecek bir yer olmuştur. Arka taraflarda Cafe Bistro lar, Spor Salonları da bulabilirsiniz ayrıca apart şeklinde hizmet veren konaklama yerleri de ve de aylık günlük ev kiralaması yapan yerlerde bulunmaktadır. Trabzon gezilecek yerler bakımından çok yer barındırmak tadır sizlere bunları zaman zaman açıklamaya devam edeceğiz ve Trabzon’a geldiyseniz Trabzon Boztepe’ye çıkmadan olmaz. Sizi birbirinden güzel trabzon boztepe resimleri ile baş başa bırakıyoruz.