Trabzon’un Şana – Yomra arasında bulunan Cevahir Outlet AVM şehir merkezinin biraz uzağında kalsa da şuan kentsel dönüşüme oranla en iyi değerlendirilen ilerde merkezi bir yer olacak olan bölgenin tam ortasında bulunmaktadır. Hava yollarına yakın ve Trabzon’un en büyük otellerinden biri olan Novotel’in ve de Dünya Ticaret Merkezi fuar alanın hemen yanındadır.

AVM’de bulabileceğiniz tek sosyal etkinlik Go Cart pisti olması onun haricinde bir outlet mağazasıdır ve çeşitli markaların Outlet mağazaları yer almaktadır avm içerisinde. En üst katında sayılı yemek yeri ve gelişim açısından uzak bölge olduğu için yavaş yavaş kalkınan bir alış veriş merkezimizdir. Diğer alış veriş merkezlerine göre daha uygundur çünki genel olarak outler ürünler mevcuttur herkesin gelip görmesi gerektiğini düşündüğümüz bir yerdir.

Trabzon gezilecek yerler bakımından pek hayli büyük olsa da bu alış veriş merkezimiz de geziniz esnasında ziyaret edebilirsiniz. Aşağıda alış veriş merkezinin bazı resimlerini bulabilirsiniz.